Álláshirdetés - bolti eladó, értékesítő
A kosár üres
Országos házhozszállítás Országos házhoz­szállítás Személyes átvételi lehetőség Személyes átvételi lehetőség Hivatalos magyarországi garancia Hivatalos magyarországi garancia Ügyfélszolgálat Ügyfél­szolgálat

TERMÉKEINK

HÍREK

HÍRLEVÉL

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Állás, munka területe:

  • Értékesítési munkatárs: kereskedő, eladó, teljes munkaidő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ennek feltétele a lelkes, pozitív tanulni/fejlődni vágyó személyiség, aki lendületes, megbízható munkavégzésre hajlandó! Teljeskörű segítségnyújtás biztosítása a betanuláshoz!

Állás leírása, feladatok:

  • Értékesítéshez szükséges vásárlói igények felmérése, döntések irányítása, esetleges problémák kezelése
  • Beérkező áru átvétele a beszállítótól, értékesítendő berendezések ki- és becsomagolása, árukészlet feltöltése
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés, pénztárgép kezelése
  • Termékkísérő dokumentumok kitöltése, számla kiállítása, garanciális ügyek kezelése
  • Leltározással kapcsolatok feladatok pontos, precíz végrehajtása
  • Boltvezető munkájának segítése
  • Stabil, bejelentett munkahely heti 40 órában, elvárás az esetenkénti szombati 8.00 – 12.00-ig munkavégzés
  • Üzlet tisztán tartása
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Dolgozói kedvezmény

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat/megtanulásra való hajlandóság
  • alapvető számítástechnikai felhasználói ismeretek (Word, Excel…)
  • nyitott kommunikáció a vásárlókkal, kapcsolatteremtő készség,
  • nagy háztartási gépek mozgatására való hajlandóság
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • udvarias, türelmes kiszolgálás
  • felelősségteljes, önálló, pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

  • B kat. jogosítvány
  • vezetési gyakorlat
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés
  • műszaki termékek ismerete
  • kereskedelmi boltvezetői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Győr

  • Fényképes önéletrajzát kérjük eljuttatni info [k] birielektro.hu e-mail címre

Árukereső.hu Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

A kosárba tette a terméket.

Folytatom a vásárlást Pénztárhoz